90449_SMF: Kryt pre spojku SC APC Simplex/LC Duplex op, slon.kosť

  • Obj. čislo: 90449 SMF
  • EAN: 5603011577483
Logus90 - kryt prístroja a zásuvky
3,95 s DPH / ks 3,29 € bez DPH / ks
dodanie cca 14 dní

90449_SMF: Kryt pre spojku SC APC Simplex/LC Duplex op, slon.kosť

Parametre

Hmotnosť 0,037 kg

Súvisiace produkty

LOGUS90 - príslušenstvo

82210: Spojka pre SC APC Simplex optické konektory

Logus90 - konektor
2,56 s DPH / ks
2,13 € bez DPH / ks
dodanie cca 14 dní
Obj. čislo: 82210

LOGUS90 - príslušenstvo

82213: Spojka pre LC Duplex optické konektory

Logus90 - konektor
10,21 s DPH / ks
8,51 € bez DPH / ks
dodanie cca 14 dní
Obj. čislo: 82213

1-rámčeky

90910_TMM: 1 - rámček, slon.kosť/slon.kosť

Logus90 - ANIMATO rámček
2,34 s DPH / ks
1,95 € bez DPH / ks
Na sklade
Obj. čislo: 90910 TMM

1-rámčeky

90910_TMF: 1 - rámček, slon.kosť

Logus90 - rámček
1,20 s DPH / ks
1,00 € bez DPH / ks
tovar na ceste
Obj. čislo: 90910 TMF