Kryty pre konektory

Stránky:
90441_SPE: Kryt jednoitej dát. zás(pre RJ45), perleťová
dodanie cca 14 dní

90441_SPE: Kryt jednoitej dát. zás(pre RJ45), perleťová

Obj. čislo: 90441 SPE
Logus90 - kryt prístroja a zásuvky

6,40 € s DPH

-+
90441_SPM: Kryt jednoitej dát. zás (pre RJ45), čierna
dodanie cca 14 dní

90441_SPM: Kryt jednoitej dát. zás (pre RJ45), čierna

Obj. čislo: 90441 SPM
Logus90 - kryt prístroja a zásuvky

6,40 € s DPH

-+
90448_SPM: Kryt pre spojku SC APC Duplex op, čierna
dodanie cca 14 dní

90448_SPM: Kryt pre spojku SC APC Duplex op, čierna

Obj. čislo: 90448 SPM
EAN: 5603011605827
Logus90 - kryt prístroja a zásuvky

5,26 € s DPH

-+
90448_SDU: Kryt pre spojku SC APC Duplex op, zlatá
dodanie cca 14 dní

90448_SDU: Kryt pre spojku SC APC Duplex op, zlatá

Obj. čislo: 90448 SDU
EAN: 5603011606800
Logus90 - kryt prístroja a zásuvky

5,26 € s DPH

-+
90442_SAL: Kryt dvojitej dát. zás (pre RJ45), hliníková
Na sklade

90442_SAL: Kryt dvojitej dát. zás (pre RJ45), hliníková

Obj. čislo: 90442 SAL
EAN: 5603011580797
Logus90 - kryt prístroja a zásuvky

6,40 € s DPH

-+
90442_SIS: Kryt dvojitej dát. zás (pre RJ45), šedá
Na sklade

90442_SIS: Kryt dvojitej dát. zás (pre RJ45), šedá

Obj. čislo: 90442 SIS
EAN: 5603011580810
Logus90 - kryt prístroja a zásuvky

6,40 € s DPH

-+
90449_SPM: Kryt pre spojku SC APC Simplex/LC Duplex op, čierna
dodanie cca 14 dní

90449_SPM: Kryt pre spojku SC APC Simplex/LC Duplex op, čierna

Obj. čislo: 90449 SPM
EAN: 5603011605834
Logus90 - kryt prístroja a zásuvky

5,39 € s DPH

-+
90449_SDU: Kryt pre spojku SC APC Simplex/LC Duplex op, zlatá
dodanie cca 14 dní

90449_SDU: Kryt pre spojku SC APC Simplex/LC Duplex op, zlatá

Obj. čislo: 90449 SDU
EAN: 5603011606817
Logus90 - kryt prístroja a zásuvky

5,39 € s DPH

-+
90448_SMF: Kryt pre spojku SC APC Duplex op, slon.kosť
dodanie cca 14 dní

90448_SMF: Kryt pre spojku SC APC Duplex op, slon.kosť

Obj. čislo: 90448 SMF
EAN: 5603011577643
Logus90 - kryt prístroja a zásuvky

3,26 € s DPH

-+
90442_SGE: Kryt dvojitej dát. zás (pre RJ45), ľadová
Na sklade

90442_SGE: Kryt dvojitej dát. zás (pre RJ45), ľadová

Obj. čislo: 90442 SGE
EAN: 5603011580803
Logus90 - kryt prístroja a zásuvky

6,40 € s DPH

-+
90448_SAL: Kryt pre spojku SC APC Duplex op, hliníková
dodanie cca 14 dní

90448_SAL: Kryt pre spojku SC APC Duplex op, hliníková

Obj. čislo: 90448 SAL
EAN: 5603011577674
Logus90 - kryt prístroja a zásuvky

5,26 € s DPH

-+
90448_SGE: Kryt pre spojku SC APC Duplex op, ľadová
dodanie cca 14 dní

90448_SGE: Kryt pre spojku SC APC Duplex op, ľadová

Obj. čislo: 90448 SGE
EAN: 5603011577650
Logus90 - kryt prístroja a zásuvky

5,26 € s DPH

-+
Stránky: