NOVÝ CENNÍK  -  aktualizácia od 11.7.2022  (úprava cien Logus a Spelsberg)

82213: Spojka pre LC Duplex optické konektory

  • Obj. čislo: 82213
  • EAN: 5603011577445
Logus90 - konektor
10,82 s DPH / ks 9,02 € bez DPH / ks
dodanie cca 14 dní

Súvisiace produkty

Kryty pre konektory

90449_SAL: Kryt pre spojku SC APC Simplex/LC Duplex op, hliníková

Logus90 - kryt prístroja a zásuvky
5,82 s DPH / ks
4,85 € bez DPH / ks
Na sklade
Obj. čislo: 90449 SAL

Kryty pre konektory

90449_SBR: Kryt pre spojku SC APC Simplex/LC Duplex op, biela

Logus90 - kryt prístroja a zásuvky
4,19 s DPH / ks
3,49 € bez DPH / ks
dodanie cca 14 dní
Obj. čislo: 90449 SBR

Kryty pre konektory

90449_SGE: Kryt pre spojku SC APC Simplex/LC Duplex op, ľadová

Logus90 - kryt prístroja a zásuvky
5,82 s DPH / ks
4,85 € bez DPH / ks
dodanie cca 14 dní
Obj. čislo: 90449 SGE

Kryty pre konektory

90449_SIS: Kryt pre spojku SC APC Simplex/LC Duplex op, šedá

Logus90 - kryt prístroja a zásuvky
5,82 s DPH / ks
4,85 € bez DPH / ks
dodanie cca 14 dní
Obj. čislo: 90449 SIS

Kryty pre konektory

90449_SMF: Kryt pre spojku SC APC Simplex/LC Duplex op, slon.kosť

Logus90 - kryt prístroja a zásuvky
4,19 s DPH / ks
3,49 € bez DPH / ks
dodanie cca 14 dní
Obj. čislo: 90449 SMF

Kryty pre konektory

90449_SPE: Kryt pre spojku SC APC Simplex/LC Duplex op, perleťová

Logus90 - kryt prístroja a zásuvky
5,82 s DPH / ks
4,85 € bez DPH / ks
Na sklade
Obj. čislo: 90449 SPE

Kryty pre konektory

90449_SDU: Kryt pre spojku SC APC Simplex/LC Duplex op, zlatá

Logus90 - kryt prístroja a zásuvky
5,82 s DPH / ks
4,85 € bez DPH / ks
dodanie cca 14 dní
Obj. čislo: 90449 SDU

Kryty pre konektory

90449_SPM: Kryt pre spojku SC APC Simplex/LC Duplex op, čierna

Logus90 - kryt prístroja a zásuvky
5,82 s DPH / ks
4,85 € bez DPH / ks
dodanie cca 14 dní
Obj. čislo: 90449 SPM