- 4-kanálový nástenný kovový ovládač MSB3-40/CC staromedená
- Obj. čislo: 9140 standard
- EAN: 8595188191401
- Výrobca: ELKO EP, s.r.o.
iNELS3 - nástenný kovový ovládač, 4x tlačidlo, integrované teplotné čidlo
- Jednotlivé tlačidlá je možné podsvietiť bielo.
- MSB3-40/XX sú určené na montáž do montážnej krabičky.
- Všetky verzie majú veľkosť štandardného modulu (94×94 mm).
Technické parametre:
- Počet tlačidiel: 4.
- Napájacie napätie: BUS 27 V DC.
- Menovitý prúd zo zbernice BUS: 25-43 mA (pri 27 V DC).
- Indikácia: bielo podsvietené tlačidlá.
- Rozmery: 94 x 94 x 40 mm.