Rozširujúci modul DIM-6-3M-P/230V do vypredania zásob
Výkonový modul k DIM-6 pre R - L - C - LED záťaže o 1000VA
na tel. vyžiadanie
Centrálny sklad CZ: menej ako 10 ks
  • Ide o rozširujúci výkonový modul k výrobku DIM-6, preto ho nie je možné prevádzkovať samostatne.
  • K DIM-6 je možné celkovo pripojiť až 8ks DIM6-3M-P a rozšíriť tak výkon až na 10.000 VA.
  • Pozor: - výrobok je nutné chrániť predradným istiacim prvkom podľa veľkosti pripojenej záťaže.
  • Menovitá prevádzková teplota okolia je 35°C.
  • Pokiaľ je inštalovaných niekoľko DIM6-3M-P vedľa seba, musí medzi nimi byť medzera min. 2cm.
  • Max. dĺžka zbernice EB je 1 m a jej prepojenie je nutné realizovať tieneným káblom.
Technické parametre:
  • Typ záťaže: R - L - C - LED.
  • Výstup: 2x MOSFET.
  • Zaťaženie výstupu: 1000 VA.
  • Druhy ochrany: teplotná a nadprúdová.
  • Prevedenie: 3-MODUL.
  • Napájacie napätie (frekvencia): AC 230 V (50 Hz).
  • Rozmery: 90 x 52 x 65 mm.